Technologia

Połączenie wiedzy gromadzonej przez dziesięciolecia, wyjątkowej lokalizacji oraz inwestycji w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwala nam przygotować wyjątkową ofertę produktów. Pomidor z Łęgajn już podczas dojrzewania znajduje się pod opieką najlepszych fachowców, którzy dbają o jego naturalny wzrost i rozwój. Dzięki naszej wiedzy i posiadanej technologii, pomidory wyglądają niezwykle atrakcyjnie, a ich smak jest wyjątkowy.

Zastosowane rozwiązania produkcyjne sprawiają, że nasze pomidory są jednorodne pod względem wyglądu i jakości. Tuż po zbiorze świeże owoce są przewożone przy pomocy automatycznych pojazdów indukcyjnych do hali sortowni. Przed sortowaniem każda partia produktu poddawana jest pierwszej kontroli jakości, po czym rozpoczyna się proces automatycznego sortowania. Gwarantuje on jednolitość partii produktu pod względem koloru, wagi oraz kalibru. Po przesortowaniu produkt jest automatycznie pakowany i paletyzowany, a po przejściu finalnej kontroli jakości, jest już gotowy do sprzedaży. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest w obecnych czasach jakość, szybkość, terminowość i powtarzalność dostaw.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej infrastrukturze i doświadczeniu budowanemu przez dziesięciolecia, jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszy i najsmaczniejszy produkt na rynku w najkrótszym możliwym czasie. Wierzymy, że po zapoznaniu się z naszym portfolio, będziecie Państwo chcieli przekonać się o tym osobiście.